Al Portico Guest House
Al Portico Guest House je situován v historické obytné budově bez výtahu v benátské čtvrti Cannaregio, jen kousek pěšky od vlakového nádraží Venezia Santa Lucia, a nabízí individuálně zařízené pokoje s vlastní koupelnou a klimatizací.
Penzion Al Portico má příjemný dvůr, kde můžete příjemně posedět u skleničky. Nechybí ani terasa a na požádání lze připravit snídani.
Ve všech pokojích je koupelna a varná konvice s výběrem čajů.
Poloha
Cannaregio 1804, 30121 Venice
Za patnáct minut dojdete k Fondamenta Nuove, kde si můžete nasednout na vaporetto (veřejný vodní autobus) a vydat se na výlet na ostrovy Murano, Burano a Torcello.
Vybavení a služby
- Domácí zvířata povolena
- Fax/Kopírka
- Gay friendly
- Internet
- Kyvadlová doprava (za příplatek)
- Nekuřácké pokoje
- Prostor pro kuřáky
- Recepce 24 hodin denně
- Terasa
- Topení
- Úschova zavazadel
- VIP pokoje
- Všechny prostory nekuřácké
- Wi-Fi
- Wi-Fi zdarma
- Zahrada
Stravování a občerstvení
Snídaně v samoobslužném stylu je k dispozici od 1. dubna do 1. října.
Využijte také možnosti posloužit si v samoobslužném "honesty baru" ve vnitrobloku, kde je chladnička plná vody, vína a piva. Vezměte si, na co máte chuť, a dejte odpovídající peníze do krabičky. Je to vynikající místo, kde si s novými přáteli posedět nad sklenkou vína uprostřed květin. Využít můžete i kuchyň nahoře.
Rodinná restaurace La Colombina je hned vedle a nabízí fantastický výběr denně čerstvě připravovaných sezónních jídel. Jakožto hosté Al Portico zde budete mít na večeři velkou slevu.
Všeobecné platební a storno podmínky
Upozornění: Toto může být upřesněno, změněno i zrušeno v podmínkách samotného pokoje.
Příjezd a odjezd (odbavení)
příjezd (check-in): 14:00 - 17:00
odjezd (check-out): 09:00 - 10:30
Důležité informace
Žádáme hosty, aby zařízení předem informovali o předpokládané době svého příjezdu. Tuto informaci můžete během rezervace napsat do políčka pro zvláštní požadavky, nebo zařízení kontaktujte přímo.
Storno podmínky
Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte do 14 dní před datem příjezdu, nebude vám účtován žádný poplatek. Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte do 7 dní před datem příjezdu, bude vám účtováno 50 procent z ceny celé rezervace.Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte pozdě nebo do hotelu nepřijedete, bude vám účtováno 100 procent z ceny celé rezervace.
DPH a městské/turistické poplatky
DPH ve výši 10 % je v ceně. městská daň ve výši 2 EUR na osobu za noc není v ceně. poplatek za služby se neplatí
Platební podmínky
Neplatí se žádná záloha.
Děti a možnost přistýlky
Děti jsou v hotelu vítány. Za použití stávajících postelí pro 1 dítě do 3 let se neplatí.Za dětskou postýlku pro 1 dítě do 2 let se neplatí.Za přistýlku pro 1 dítě od 3 do 13 let se platí 30 EUR na osobu a noc.Maximální počet přistýlek/dětských postýlek na pokoji je 1.
Domácí mazlíčci (zvířata)
Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
Internet
Internetové připojení není k dispozici.
Parkování
Parkování není možné.