2 * hvězdičkové apartmány v Benátkách

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Benátkách. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Benátek, kde najdeme města Benátky – Lido, Tessera, Murano, Malcontenta a Mestre.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

2. Locazione turistica CÃ della Rotonda StarStar

Foto: Locazione turistica CÃ della Rotonda
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
73 %

Dvoupokojový Apartmán Calle della Rotonda Venezia se nachází ve 3. patře. V obývacím pokoji s prostorem na spaní najdete 1 rozkládací pohovku pro dva a TV.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí (4 dospělí)
osoby0 - 0 EUR za noc

3. Locazione turistica Calle delle Ancore StarStar

Foto: Locazione turistica Calle delle Ancore
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
78 %

This 4-room apartment is located in Venice, Veneto, Italy. It is located on 2 levels. It offers living/sleeping room, kitchen, 3 bedrooms, shower/WC, and terrace. Nearby attractions: Arsenale, Biennale di Venezia, Piazza San Marco 1.7 km.

Pokoje

Apartmán se 3 ložnicemi
osob214 - 214 EUR za noc

4. Locazione turistica Isola di San Pietro.1 StarStar

Foto: Locazione turistica Isola di San Pietro.1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
78 %

Isola di San Pietro I poskytuje ubytování s možností vlastního stravování ve zvýšeném přízemí domu v Benátkách. Budova stojí 1,7 km od náměstí sv. Marka a 2 km od Canal Grande. V apartmánu najdete satelitní TV.


5. Locazione turistica Isola di San Pietro.2 StarStar

Foto: Locazione turistica Isola di San Pietro.2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
77 %

This 2-room apartment is located in Venice, Veneto, Italy. It is around 42 m2 and located on upper ground floor. It offers living/sleeping room, open kitchen, bedroom, shower/WC, and underfloor heating.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby114 - 115 EUR za noc

6. Locazione turistica Barbaria de le Tole StarStar

Foto: Locazione turistica Barbaria de le Tole
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
65 %

Barbaria de le Tole is a self-catering accommodation located in . The property is 700 m from Piazza San Marco and 1.2 km from Grand Canal. This is a studio for 3 persons. There is a kitchenette with oven. Bathroom comes with a shower.


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: